• خرید درون‌برنامه‌ای چطور کار می‌کند؟
  خرید درون‌برنامه‌ای کاملاً شبیه خرید عادی برنامه است؛ فقط شما برای خرید درون‌برنامه‌ای، از درون برنامه به صفحه پرداخت هدایت می‌شوید و پس از انجام عملیات خرید، دوباره به محیط برنامه بازمی‌گردید. خرید درون‌برنامه‌ای، روی دستگاه‌های مختلف شما قابل مشاهده و استفاده است؛ یعنی اگر اشتراکی راخریده‌اید، همگی در دستگاه‌های دیگر شما نیز قابل استفاده خواهند بود؛ مشروط به این‌که، روی آن دستگاه‌ها نیز توسن بوم را نصب کرده باشید و به حساب کاربری‌تان که خرید را با آن انجام داده‌اید، وارد شده باشید.

 • مدت زمان اعتبار قیمت ارائه شده برای برنامه‌ها چه مدت است؟
  تمامی قیمت‌های درج شده در سایت به‌روز هستند. برنامه‌های رایگان، همیشه رایگان خواهند بود. قیمت یک برنامه‌ برای خریدار آن همیشه ثابت خواهد بود و تغییر قیمت‌ها شامل خریدی که یک بار ثبت و انجام شده است نمی‌شود.

 • برنامه های دانلود شده در کدام قسمت قابل مشاهده می باشد؟
  در پروفایل کاربری خود در قسمت سفارش ها، دسترسی به تمامی برنامه هایی که تاکنون دانلود نموده اید خواهید داشت.

 • چطور از سایت شما برنامه دریافت کنم؟
  برای دانلود برنامه ها می بایست با نام کاربری خود وارد سایت شوید و در صفحه جزئیات برنامه بر روی آیکون دانلود برنامه کلیک نمایید. درصورتیکه برنامه رایگان باشد بلافاصله دانلود می شود، درصورت پولی بودن برنامه به درگاه پرداخت الکترونیک منتقل می شوید تا وجه آن را پرداخت نموده و سپس دانلود برنامه انجام می شود.

 • چه برنامه‌هایی در توسن بوم وجود دارند؟
  برنامه‌های متنوع مالی و بانکی در موضوعات کارت و پرداخت، انتقال وجه، مدیریت چک، مدیریت تسهیلات، حسابداری شخصی، شبکه های اجتماعی، حسابداری شرکتی، صندوق قرض الحسنه، خیریه و موبایل بانک و ... در بوم مارکت قابل دریافت هستند.

ابتدای صفحه